U-16: Chorwacja 2-1 Polska, kolejny gol Anczewskiego

Raffi, źródło: PZPN / 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 1996) przegrała w rewanżowym meczu towarzyskim z rówieśnikami z Chorwacji 1-2 (1-0). Jedynego gola dla Polski zdobył legionista Kamil Anczewski. Anczewski, Michał Suchanek i Arek Najemski, spędzili na boisku pełne 80 minut, 50 minut rozegrał Robert Bartczak. Od początku II połowy na placu gry przebywał również Grzegorz Tomasiewicz. W pierwszym spotkaniu "biało-czerwoni" pokonali swoich rywali 2-0.

U-16: Chorwacja 2-1 (0-1) Polska
0-1 33 min. Kamil Anczewski
1-1 63 min. Domagoj Vlak
2-1 73 min. Marko Dabro

Chorwacja: (skład wyjściowy) Dario Miškić - Marko Iharoš, Roko Prša, Stjepan Stojak, Anton Krešić, Marko Stolnik, Domagoj Vlak, Petar Mamić, Marko Dabro, Karlo Lulić, Domagoj Drožđek.

Polska: Paweł Florek - Mateusz Grzybek (67 Damian Ciechanowski), Karol Hallmann, Arkadiusz Najemski, Paweł Bochniewicz, Dawid Kulig (41 Grzegorz Tomasiewicz), Dawid Tomczak, Robert Bartczak (50 Sylwester Szymański), Kamil Anczewski, Wojciech Kochański (41 Krzysztof Wychowaniec, 65 Michał Gałecki), Michał Suchanek.