Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 30 lipca 2012 r. godz. 17:52

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Na stadionach: Piraci z Kołobrzegu

Bodziach

W minioną środę rozegrano spotkania rundy wstępnej Pucharu Polski. Znamy już także pary kolejnych dwóch rund, w tym tej, w której zagrają kluby ekstraklasy. Wiadomo, że Legia na mecze pierwszej drużyny ma zakaz wyjazdowy, obowiązujący aż do półfinału włącznie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by legioniści wspierali swój zespół występujący w Młodej Ekstraklasie, chociaż na wyjazdy przyjdzie im poczekać do rundy, w której rozgrywane będą dwumecze.

W rundzie wstępnej wyróżniły się dwa spotkania - derby Dolnego Śląska pomiędzy Chrobrym a Miedzią oraz pojedynek niedawnych zgód - Kotwicy i Bałtyku. Fani z Kołobrzegu po raz kolejny przygotowali ciekawą choreografię.

Puchar Polski - runda wstępna:

Chrobry Głogów 1-2 Miedź Legnica (203).
Derbowe spotkanie w Pucharze Polski, na które zmobilizowały się obie ekipy. Jak na środek wakacji i środek tygodnia, nie było źle. Miedzi dwie setki, z kilkoma flagami. Chrobry z mniej licznym młynem od przyjezdnych.

Górnik Wałbrzych 2-0 GKS Tychy (44).
W Pucharze Polski odbył się mecz przyjaźni w Wałbrzychu, na który wybrało się 44 fanów z Tychów.

Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec (43).
W Łowiczu pojawiło się 33 fanów Zagłębia, wspieranych przez 10 legionistów.

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia (40).
Mecz ekip, które jeszcze niedawno trzymały ze sobą. Kotwica wystawiła 250-osobowy młyn i zaprezentowała ciekawą oprawę na wyjście piłkarzy. Z głośników na stadionie popłynęła muzyka z filmu "Piraci z Karaibów", a w młynie "Kotwy" rozciągnięto sektorówkę z piracką czaszką i transparent "Piraci z Kołobrzegu". Gospodarze rzucili ponadto serpentyny, konfetti i machali flagami na kiju. Bałtyk na stadion dotarł spóźniony w 40 osób.

Wigry Suwałki 2-2, k. 6-5 Chojniczanka Chojnice (0).
Legia Warszawa (ME) 2-1 Bogdanka II Łęczna (-).

Inne dyscypliny:

Żużel: Orzeł Łódź - Start Gniezno (400).
Dobry wyjazd Startu, który w Łodzi stawił się w 400 osób, z trzema flagami.

Żużel: Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra (200).

Żużel: Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno ().
Gospodarze przygotowali sektorówkę przedstawiającą diabła, kartoniki oraz transparent "Dla kibiców z piekła rodem Wybrzeże jest nałogiem".

Żużel: Stal Gorzów - Unia Tarnów ().
Gospodarze nie dopingowali i nie wywiesili flag, prowadząc w ten sposób protest przeciwko cenzurze opraw itp. Wywiesili transparent "Brak zaufania i przez zarząd kontrola - dziś nie ma dopingu, skoro taka wasza wola".

Poprzednie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach

Kotwica na meczu z Bałtykiem:
Miedź w Głogowie:


Chrobry na meczu z Miedzią:Zagłębie Sosnowiec w Łowiczu:


Oprawa Wybrzeża Gdańsk na meczu z Unią Leszno:


Falubaz Zielona Góra w Rzeszowie:


Stal Gorzów na meczu z Unią Tarnów:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!