fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kto w czwartek zastąpi Wawrzyniaka?

Bodziach, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

W czwartek w meczu rewanżowym z SV Ried na pewno nie zagra Jakub Wawrzyniak, który musi pauzować za kartki z pierwszego meczu obu drużyn. Nominalnym zmiennikiem Wawrzyniaka jest Tomasz Kiełbowicz, ale 36-latek dopiero wznowił treningi po kontuzji i jest za wcześnie by zagrał w wyjściowym składzie. Kto zatem zagra w Legii na lewej obronie?

Według Gazety Wyborczej największe szanse na grę w wyjściowej jedenastce ma Jakub Rzeźniczak. Problem w tym, że 26-letni prawonożny obrońca zwykle występuje na drugiej stronie boiska.

Możliwe jest także, że Rzeźniczak zagra na prawej obronie, na środek zostanie przesunięty Artur Jędrzejczyk, a na lewej obronie wystąpi Marko Suler. "Jestem co prawda prawonożny, ale tyle lat grałem z lewej strony, że używam obu nóg. Lewej nawet częściej" - mówił niedawno "Gazecie". Zanim przyszedł do Legii, przez cztery lata był piłkarzem belgijskiego Gent, a tam nieraz był ustawiany na lewej obronie.

Urban ma jeszcze jedną możliwość, choć ta akurat wydaje się mało prawdopodobna - na lewej obronie może wystąpić Michał Żyro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.