U-19: Polska 8-1 Łotwa. 45 minut Jagiełły

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Aleksander Jagiełło zagrał 45 minut w drugim towarzyskim meczu reprezentacji Polski do lat 19 z Łotwą. Polacy wygrali w Grajewie 8-1, a Jagiełło wszedł na plac gry po przerwie. Legionista był jednym z dwóch, obok Karola Linetty, graczy młodszego rocznika występujących w tym meczu.

Polska 8-1 Łotwa
Bramki dla Polski: Łukasz Kacprzycki 27, 45, Tomasz Kędziora 40 (k), 76, Wiktor Bagiński 38, 88, Mateusz Janeczko 60, 83

Polska: Mateusz Taudul (46. Amadeusz Skrzyniarz) - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Wiktor Witt, Adrian Liberacki (46. Mateusz Janeczko) - Kamil Włodyka (46 Łukasz Wroński), Karol Linetty, Martin Kobylański (46. Piotr Zieliński), Łukasz Kacprzycki (46. Aleksander Jagiełło) - Wiktor Bagiński, Norbert Neumann.