Waldemar Fornalik - fot. Legionisci.com

Fornalik oburzony terminem meczu Legii

źródło: Przegląd Sportowy / własne - Wiadomość archiwalna

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Czarnogórą i Mołdawią. Na spotkania powołani zostali Marek Saganowski i Jakub Wawrzyniak. Legioniści normalne treningi z kadrą zaczną dopiero w środę. Wszystko z powodu meczu z Podbeskidziem, który Legia rozegra w poniedziałek. Sytuacja ta oburza selekcjonera reprezentacji Waldemara Fornalika.

"To dla mnie dziwna sytuacja. W głowie mi się nie mieści, że ktoś z kadrowiczów nie będzie mógł trenować z narodową drużyną tylko dlatego, że ma ligowy mecz" - cytuje wypowiedź Fornalika "Przegląd Sportowy". Problem dotyczy także reprezentacji U-21, która 6 września zagra z Rosją, a 10 września z Portugalią. W poniedziałek ligowy mecz rozegrają jej piłkarze: Michał Kucharczyk, Daniel Łukasik, Jakub Kosecki i Michał Żyro z Legii oraz Damian Byrtak z Podbeskidzia.

O poniedziałkowy termin rozegrania meczu miała wnioskować Legia. W związku z czwartkowym spotkaniem z Rosenborgiem "wojskowi" nie mogli grać w piątek lub w sobotę. W grę wchodził więc niedzielny termin. Tyle, że tego dnia stadion przy Łazienkowskiej będzie zajęty. Odbędzie się na nim mecz Politycy - Gwiazdy TVN.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.