Dickson Choto zagra w środę pierwszy mecz w obecnym sezonie? - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Choto i Suler dostaną szansę w Gliwicach?

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy / własne - Wiadomość archiwalna

Dzień po meczu z Polonią piłkarze Legii odbyli lekki trening. Niedzielę mieli wolną, a dziś rozpoczną przygotowania do środowego meczu Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Jan Urban prawdopodobnie da w Gliwicach szansę występu Dicksonowi Choto i Marko Sulerowi, którzy w ostatnich spotkaniach są tylko rezerwowymi.
Choto w obecnym sezonie na boisku nie pojawił się jeszcze ani razu, zaś Suler wystąpił łącznie cztery razy, w tym po raz ostatni półtora miesiąca temu.

W końcówce piątkowego meczu z Polonią boisko opuścił Jakub Wawrzyniak. "Bolał mnie mięsień dwugłowy, dlatego poprosiłem o zmianę. To nic poważnego, będę gotowy na kolejne spotkania" - powiedział defensor Legii.

Na mecz Zagłębie - Legia może być już gotowy Ivica Vrdoljak, leczący kontuzję od spotkania w Bełchatowie. Dłużej pauzować będą Michał Żyro i Rafał Wolski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.