Urban: Wszystko mogło się zdarzyć

Mishka - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Pierwsza połowa należała do Piasta, a my schodziliśmy z boiska z wynikiem, który mógł nas zadowolić, bo niezasłużenie prowadziliśmy. Akcja i sytuacja bramkowa były bardzo dobre, ale to Piast grał piłką, kontrolował grę i był o wiele groźniejszą drużyną. Zdziwiło mnie to, że nie weszliśmy w spotkanie, bo rozpoczęliśmy mecz kilkoma młodymi zawodnikami, którzy muszą od siebie wymagać więcej.
Gospodarze przecież też nie zagrali podstawowym składem.
Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Graliśmy piłką, stworzyliśmy więcej sytuacji, ale padła bramka na 2-1 i w końcówce wszystko mogło się zdarzyć.