Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Sprawiedliwy remis

Mishka - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Od początku wiedzieliśmy, że Zagłębie nie będzie grało otwartej piłki, tylko będzie szukać swoich szans w kontratakach, ale nie myślałem, że będą to robili z taką skutecznością. Jesteśmy przygotowani na to, że grając ofensywnie, szukając okazji do strzelenia bramki, często będziemy grać w ofensywie większą liczbą zawodników i od czasu do czasu nadziejemy się na kontrataki.
Tak właśnie było, ale skuteczność tych kontr była zabójcza, bo oprócz dwóch bramek, Zagłębie stworzyło jeszcze kilka sytuacji. Różnie mógł się ten mecz skończyć, mogliśmy wygrać, bo Ljuboja miał znakomitą sytuację przy stanie 1-1. Mogliśmy też przegrać, a remis jest sprawiedliwym wynikiem. Nie wiem czy Zagłębie jest zadowolone, my mamy swoje cele, oni swoje. To był dobry mecz, obfitujący w sytuacje bramkowe.

Możemy być nie tyle zadowoleni z wyniku, bo przyjechaliśmy po trzy punkty, a jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo Polski, musimy wygrywać z takim Zagłębiem, które jest w słabszej formie, a uciekły nam trzy punkty, natomiast z przebiegu spotkania wynik trzeba uznać za sprawiedliwy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.