fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Bojkot meczu z Wisłą

źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa informują, że w związku z wydarzeniami przed i w trakcie meczu derbowego oraz brakiem nie tylko odpowiedzi na pytania SKLW o osoby za nie odpowiedzialne, ale po prostu jakiegokolwiek stanowiska klubu, fanatycy z Żylety bojkotują mecz Legia – Wisła.
Sytuacja jest bardzo poważna – w następstwie działań pracowników klubu, pod naciskiem wojewody, zagrożone było zdrowie i życie jego własnych kibiców! Przypominamy:

1. Klub w żaden sposób nie zareagował na liczne relacje o skandalicznych warunkach wpuszczania kibiców na Żyletę, powodujących zagrożenie życia i zdrowia. Nie ma więc informacji, czy w tej sprawie zostaną podjęte jakiekolwiek działania.

2. Klub nie ujawnił, kto odpowiada za straty finansowe będące następstwem nieprofesjonalnej akcji ochrony, szturmującej schody między sektorami z wykorzystaniem gazu na 3 minuty przed przerwą, czyli momentem, gdy duża część kibiców ruszy na schody.

3. Klub nie ujawnił, kto z jego przedstawicieli inspirował zatrzymania, jakich w sobotę o 6 rano bezprawnie dokonywała policja. Chodzi o osoby, którym zarzuca się wykroczenie w postaci nie podporządkowywania się poleceniom ochrony, które przy żywiołowym dopingu nie były słyszalne.

4. Klub zakazał prezentacji opraw.

Każda z tych kwestii z osobna mogłaby być podstawą naszej decyzji. Nie może być zgody na takie działania – i to za nasze, kibiców, pieniądze. Właścicielom zakupionych biletów oraz karnetów pozostawiamy pod rozwagę, co z własnej kieszeni finansują.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.