Fani Legii na meczu Legia - Śląsk - fot. Gacek / Legionisci.com

Koszykówka: Legia 61-84 Śląsk

Koszykarze Legii przegrali w 1/32 finału Pucharu Polski z I-ligowym Śląskiem Wrocław 61-84. Wyniki poszczególnych kwart: 12-24, 11-19, 20-19, 18-22. Spotkanie obejrzało kilkuset kibiców stołecznej drużyny. Przed meczem minutą ciszy uczczono wielkiego koszykarza Legii Leszka Kamińskiego oraz kibica naszego klubu, Dudka. Do Galerii Sław Koszykarskiej Legii włączony został Leszek Arent. Zdjęcia, filmy, relacje oraz pomeczowe wypowiedzi w dziale Koszykówka.

Fotoreportaż z meczu - 83 zdjęcia Gacka

Kolejny mecz Legii na Bemowie w najbliższą niedzielę o godzinie 13 z AZS-em AGH Kraków. Wstęp kosztować będzie 5 złotych.