Piotr Wasikowski - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Gol Wasikowskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Nie był to zbyt udany weekend dla wypożyczonych z Legii piłkarzy. Tylko Marijan Antolović, Jakub Waszkiewicz oraz Piotr Wasikowski pojawili się na murawie. Pierwsi dwaj rozegrali pełne zawody. Z kolei ostatni z nich miał powody do radości, gdyż jego trafienie otworzyło wynik zwycięskiego meczu z Siarką Tarnobrzeg.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpic Sarajewo
Jacek Knyziak (Znicz II Pruszków) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Mszczonowianką Mszczonów
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - w rundzie jesiennej nie będzie grał z powodów zdrowotnych
Konrad Romachów (Płomień Ełk) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Zambrów
Kacper Starek (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Legią Warszawa
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - do 66. minuty w wygranym 2-1 meczu z Siarką Tarnobrzeg. Strzelec bramki na 1-0 w 2. minucie meczu.
Jakub Waszkiewicz (Wissa Szczuczyn) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Huraganem Morąg
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Legią Warszawa
Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Garbarnią Kraków