REKLAMA

"Kowal. Prawdziwa historia" - premiera

Redakcja | PATRONAT MEDIALNY - Wiadomość archiwalna

14 listopada na półki księgarń w całej Polsce trafi wznowienie autobiografii Wojciecha Kowalczyka. Książka będzie dostępna zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. W najbliższy poniedziałek o godzinie 18 w salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie autorskie z "Kowalem" i Krzysztofem Stanowskim.

Książkę można nabywać również w ABJ Sport na Torwarze II.

Nowe wydanie książki roku różni się od tego z 2003 roku tylko kilkunastostronicowym wstępem napisanym przez Krzysztofa Stanowskiego. Cały nakład wydanej prawie 10 lat temu książki dawno się rozszedł, a jej ceny na aukcjach osiągały kilkaset złotych. Prawie rok temu opisywaliśmy tę pozycję w naszej "Bibliotece legionisty" tak:

"To jedna z najlepszych książek o polskich piłkarzach. Wojciech Kowalczyk, dla wielu idol z młodości - m.in. strzelec bramek w meczach z Sampdorią, Manchesterem - z pewnością Was nie zanudzi. To właśnie dzięki tej książce wiele osób dowie się jak wyglądały kiedyś balety po treningach w Garażu, jak imprezowano na meczach reprezentacji... Gdyby wówczas z kadry wyrzucano za wypicie paru lampek wina, w reprezentacji nie byłoby komu grać. Kowalczyk przypomina mnóstwo zabawnych historii, a jedną z nich był słynny już rzut telewizorem w wykonaniu Marka Jóźwiaka.
(...) Książka była swego czasu drukowana w odcinkach w PS. Zdecydowanie lepiej czyta się jednak w jednym kawałku, bo jest niezmiernie wciągająca. Właściwie czyta się ją z miejsca od deski do deski, a później raz jeszcze. Naprawdę trudno na polskim rynku znaleźć równie dobrą pozycję".Specjalnie dla czytelników Legionisci.com


Cena detaliczna książki to 39,90 zł. Jeżeli chcecie nabyć ją z AUTOGRAFEM Wojtka Kowalczyka i 10% rabatem kliknijcie tutaj: www.kowal.buchmann.com.pl

Dane bibliograficzne
Wydawca: Buchmann Sp. z o.o.
Miejsce wydania: Warszawa
Rok wydania: 2012
Oprawa: twarda, miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 408
Cena detaliczna: 39,90
ISBN: 978-83-7670-161-5

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.