Ostatnia wizyta Widzewa na Łazienkowskiej - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Legia nie wpuści kibiców Widzewa

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Działacze Legii poinformowali Widzew, że kibice łódzkiego klubu nie zostaną wpuszczeni na piątkowy mecz ligowy przy Łazienkowskiej. To kolejny mecz na naszym stadionie, którego nie obejrzą przyjezdni - fani Jagiellonii nie mogli wejść na stadion z powodu zakazu wyjazdowego, a kibiców Piasta nie wpuściła ochrona, z powodów znanych chyba tylko dyrektorowi ds. bezpieczeństwa.

Zarząd Legii poinformował Widzew, że na piątkowym meczu sektor gości pozostanie zamknięty i do Łodzi nie prześle żadnych biletów. Łodzianie co prawda nie organizują wyjazdu do Warszawy, ale prawdopodobnie i tak zasiądą na sektorach gospodarzy, jak to uczynili choćby w miniony weekend na stadionie Lechii Gdańsk, gdzie było 70 widzewiaków incognito. Wcześniej widzewiacy wyrobili sobie karty kibica KSP i zajęli kilkaset miejsc na trybunie głównej Polonii.

Fani Legii na piątkowy mecz nie zawieszają bojkotu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.