Jakub Wawrzyniak - fot. Legionisci.com

Wawrzyniak czeka na zabieg

Fumen, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Jakub Wawrzyniak opuścił murawę przed końcem meczu z Ruchem Chorzów. Jak się okazało po spotkaniu, obrońca Legii ma najprawdopodobniej zbitą lewą łydkę. Tym samym pod znakiem zapytania stoi jego występ we Wrocławiu. "Rumiany" wierzy, że dzięki pracy sztabu medycznego będzie gotowy na potyczkę ze Śląskiem. Wiadomo już, iż 11 grudnia Wawrzyniak przejdzie zabieg.

Piłkarz od kilku miesięcy ma pękniętą kość nadgarstka. "Po zabiegu teoretycznie przez kilka tygodni będę musiał nosić rękę w gipsie. Będzie ponad miesiąc czasu przerwy, więc wydaje mi się, że zdążę rozpocząć normalnie przygotowania. Wiadomo, że w pierwszych dniach będą testy i treningi biegowe. Kontakt z przeciwnikiem pojawi się w drugiej połowie stycznia. To nie jest dolegliwość, która specjalnie przeszkadza w graniu w piłkę, ale warto wykorzystać przerwę na wyleczenie tej wady" - powiedział Jakub Wawrzyniak.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.