Albert Burce był ostatnim transferem przeprowadzonym w Legii przez Leszka Miklasa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Miklas wylądował w Live Parku

Woytek, źródło: media2.pl - Wiadomość archiwalna

Leszek Miklas, były prezes, wiceprezes, dyrektor sportowy, człowiek odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe i kontakty z Ekstraklasą w Legii, a także były wieloletni członek rady nadzorczej Ekstraklasy, który po zakończeniu ostatniego sezonu niemal niezauważony odszedł z Legii, a jedynie żegnany przez kibiców machających białymi koszulkami, został właśnie prezesem spółki Live Park zajmującej się transmisjami rozgrywek.

Spółka, która jest w stu procentach zależna od Ekstraklasy SA, postawiła przed Miklasem priorytetowy cel: finalizacja prac związanych z utworzeniem własnego kanału telewizyjnego Ekstraklasy.

Według portalu media2.pl może to oznaczać, że nowy sezon może być ostatnim pokazywanym przez Canal+, sportowe kanały Polsatu oraz Eurosport 2. Z kolei widzowie, by dalej oglądać mecze swojej ulubionej drużyny, będą musieli wykupić dodatkowy abonament na kanał Ekstraklasa TV. Stacja mogłaby być obecna w ofercie każdego operatora płatnej telewizji, który zechce wprowadzić ją do oferty. Eksperci nie wróżą jednak sukcesu kanałowi Ekstraklasa TV.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.