fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Marek Jóźwiak odchodzi z Legii

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poinformowała, iż od dziś rozwiązała umowę o pracę z Markiem Jóźwiakiem. "Zarząd Legii Warszawa pragnie podziękować Panu Markowi Jóźwiakowi za jego zaangażowanie i dotychczasową pracę na rzecz Klubu" - czytamy w komunikacie klubu. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, a decyzja została podjęta przez prezesa i była zaskoczeniem dla "Bereta".

"Trzeba szukać nowej pracy. Niewykluczone, że będę współpracował z prezesem Bogusławem Leśnodorskim w innej roli - czy to jako agent, czy dyrektor sportowy innego klubu. Świat się nie zawalił, taka jest kolej rzeczy. O motywy tej decyzji proszę pytać prezesa. Jest to nowy człowiek i ma prawo sobie dobierać takich współpracowników, jakich chce. Dowiedziałem się dzisiaj, prezes Leśnodorski wezwał mnie do siebie i na pewno jego decyzja była dla mnie zaskoczeniem. Pracowałem tyle lat w Legii i nie jest łatwo się rozstać z tym klubem. Ale już się pakuję, w poniedziałek opuszczam biuro i zaczynam pracę na własny rachunek. Na pewno zostanę przy piłce. Może w innym klubie jako dyrektor, trener albo agent" - powiedział Warszawa.sport.pl Marek Jóźwiak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.