Inaki Astiz walczy o piłkę z Piechem - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Negocjacje z Astizem, ból u Żyry powrócił

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

Latem kontrakty kończą się dziewięciu piłkarzom Legii Warszawa. Na tej liście są: Danijel Ljuboja, Marek Saganowski, Jakub Kosecki, Michał Żewłakow, Ivica Vrdoljak, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz, Dickson Choto i Srdja Kneżević. Nowy prezes musi więc zdecydować, z którymi negocjować przedłużenie umów. Jak informuje Przegląd Sportowy, przed świętami agenci Astiza odrzucili propozycję nowego kontraktu.

Wkrótce powinny zostać sfinalizowane rozmowy z Koseckim i Vrdojakiem. Los Kneżevicia i Choto jest przesądzony - Legia nie przedłuży z nimi współpracy. Z kolei Tomasz Kiełbowicz zakończy piłkarską karierę, a Michał Żewłakow decyzję podejmie po zakończeniu sezonu.

Pod znakiem zapytania stoi powrót do treningów Michała Żyry. Grudniowy zabieg miał rozwiązać problemy z mięśniami brzucha, ale jak się okazuje ból powraca.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.