Wygraj KOPA
REKLAMA

Raport konkursowy po 1. rundzie

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Po 1. rundzie konkursu Wygraj KOPA na czele znajduje się pzk, który za mecz z Koroną Kielce uzyskał w sumie 11 punktów. Za wygraną otrzymuje on legijną podkładkę i brelok ufundowane przez ActiveJet. Takie nagrody będą otrzymywali zwycięzcy każdej rundy. Już teraz zapraszamy do odpowiadania na pytania dotyczące meczu z Olimpią Grudziądz. Wejdź do gry!

Nagrody w każdej rundzie:
fot. ActiveJet

Pełna klasyfikacja Wygraj KOPA

Liga Typerów
fot. Legionisci.comNikomu spośród 1268 osób nie udało się prawidłowo wytypować rezultatu meczu Korona - Legia. Tylko 11 graczy postawiło na to, że podopieczni Jana Urbana nie wywiozą z Kielc nawet punktu.

Pełna klasyfikacja Ligi Typerów

Fantasy Liga WP.PL
fot. Legionisci.comWraz z Wirtualną Polską zapraszamy Was do zabawy w menedżera piłkarskiego "Fantasy Liga". W tym konkursie każdy użytkownik zakłada klub, ustala skład i zdobywa punkty do końca sezonu. Nasz serwis już 2 lat jest oficjalnym patronem Ligi Kibiców Legii Warszawa. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do zabawy i wspólnej rywalizacji!

Zachęcamy do dołączenia do ligi prywatnej Legionisci.com. Kod ligi: 157837259

Wszelkie informacje znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.