Konkurs Wygraj KOPA!

Strona główna konkursu  |  Odpowiadam na pytania
Regulamin konkursu  |  Odpowiedzi J.O.  |  Aktualna klasyfikacja

Znasz się na piłce? To zgadnij ile goli w meczu zdobędzie Legia? Proste powiadasz? To powiedz ile zmian wykona trener Legii? Dalej mówisz, że to nie jest tudne... hmm... No dobra, to spróbuj przewidzieć ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę! Ile będzie karnych! Zgadnij z jakim opóźnieniem rozpocznie się mecz! O ile sędzia przedłuży pierwszą połowę! Spróbuj oszacować ilu kibiców Legii zjawi się na meczu!

Takie właśnie pytania zadajemy Wam co kolejkę w naszym konkursie Wygraj KOPA!. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujecie 1 punkt, za złą 0 punktów. Nagrody dla zwycięzców ufundował serwis Legionisci.com.


Nagrody główne
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2023/2024;
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik;
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa.
Ponadto... w każdej rundzie macie szansę wygrać:
1. miejsce: 1 bilet na mecz LegiiOdpowiedzi na pytania
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa nasz specjalny wysłannik na mecze Legii JednoOki Obserwator, który ma swój własny zegarek i własne oko. Po każdej kolejce podaje prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania. Uwaga, J.O. reklamacji nie zwykł uwzględniać! ;-)


Liczba osób zapisanych do gry: 395Aby wziąć udział w konkursie musisz się zalogować w okienku z prawej strony.
Jeżeli nie posiadasz loginu, zarejestruj się
LOGOWANIE

Nie pamiętam hasła

Zarejestruj się

© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.