Krewcy Legioniści odznaczeni
REKLAMA

Krewcy Legioniści: Kolejni odznaczeni, przekroczone 500 litrów!

KHDK Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

Minęło już 5 miesięcy działalności naszego Klubu Honorowych Dawców Krwi "Krewcy Legioniści". W ubiegłym tygodniu przekroczona została liczba 500 litrów oddanej krwi przez wszystkich członków naszego klubu. Całkowity litraż klubu wynosi 507 330 ml krwi.
Na chwilę obecną do klubu należy 71 kibiców Legii.

Na uroczystości wręczenia odznak HDK, która odbyła się w 23 lutego w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK, odznaczonych zostało ośmiu naszych klubowiczów. Odznakę Zasłużony Honorowy dawca Krwi I° otrzymała jedna osoba, II° - cztery osoby, a III° pozostałe trzy osoby. Odznaki przyznawane są za honorowe oddanie odpowiednio 18, 12 i 6 litrów krwi. Serdecznie gratulujemy odznaczonym. W załączeniu zdjęcia z uroczystości.

fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki
fot. Darek Chojnacki

Miło nam również poinformować, iż KHDK Krewcy Legioniści otrzymał dyplom od Fundacji Glorya Dzieciom za "wydatną pomoc i wsparcie w realizacji naszych statutowych celów skutkujących dziecięcym uśmiechem i radością". Klub nasz od początku swojej działalności ściśle współpracuje z fundacją na różnych płaszczyznach.

fot. Darek Chojnacki

Wszelkie informacje na temat działalności Krewkich Legionistów znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.