Wygraj KOPA
REKLAMA

Raport konkursowy po 5. rundzie

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Po 5 rundach konkursu Wygraj KOPA na prowadzeniu jest Batistuta z dorobkiem 52 punktów. Za mecz z Górnikiem Zabrze najwięcej punktów zebrał lukas11. Za tę rundę otrzymuje on legijną podkładkę i brelok ufundowany przez ActiveJet. Zapraszamy do odpowiadania na pytania dotyczące meczu z Olimpią Grudziądz. Wejdź do gry!

Nagrody w każdej rundzie:
fot. ActiveJet

Pełna klasyfikacja Wygraj KOPA

Liga Typerów
fot. Legionisci.comPo czterech kolejkach konkursu na czele znajduje się dwóch graczy z dorobkiem 8 punktów: lukaszkalenda, snupi. 26 osób prawidłowo wytypowało rezultat spotkania Legia - Górnik.

Pełna klasyfikacja Ligi Typerów

Fantasy Liga WP.PL
fot. Legionisci.comWraz z Wirtualną Polską zapraszamy Was do zabawy w menedżera piłkarskiego "Fantasy Liga". W tym konkursie każdy użytkownik zakłada klub, ustala skład i zdobywa punkty do końca sezonu. Nasz serwis już 2 lat jest oficjalnym patronem Ligi Kibiców Legii Warszawa. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do zabawy i wspólnej rywalizacji!

Zachęcamy do dołączenia do ligi prywatnej Legionisci.com. Kod ligi: 157837259

Wszelkie informacje znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.