Jan Urban - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Wkurzyłem się

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Po pierwszym spotkaniu jedyną rzeczą, jakiej nie chcieliśmy, to skomplikować sobie mecz. Mieliśmy spotkanie po kontrolą, w pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje, Olimpia również. Przede wszystkim groźnie kontratakowali, ale zabrakło trochę precyzji w ostatnich podaniach.
Po pierwszej i drugiej bramce wiedzieliśmy, że nie tylko mamy awans, ale możemy spokojnie wygrać to spotkanie. Tak się nie stało. Wkurzyło mnie to, że skomplikowaliśmy sobie spotkanie pozwalając na strzelenie bramki, a pod koniec mecz mógł zakończyć się remisem. Nie powinniśmy sobie pozwalać na coś takiego, jak się kontroluje mecz i wynik, to przeciwnik powinien biegać za piłką. Olimpia jeszcze u siebie nie przegrała, potrafi wykorzystać atut swojego boiska, jeśli by strzeliła bramkę jako pierwsza, a do tego by doszła jakaś czerwona kartka, to różnie mogło to wyglądać. Cieszę się, że potrafiliśmy wygrać na tym trudnym terenie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.