Damian Zbozień - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Zbozień i Żurek zmarnowali setki

Woytek - Wiadomość archiwalna

Wypożyczony do GKS-u Bełchatów Bartosz Żurek zagrał całą drugą połowę w spotkaniu ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. Legionista w 50. minucie miał świetną okazję do zdobycia bramki, ale trafił w bramkarza. Doskonałą sytuację zmarnował także Damian Zbozień - miał okazję rozstrzygnąć losy meczu w 90. minucie, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GOŠK Gabela
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Wartą Poznań
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - od 77. minuty w przegranym 1-3 meczu z Arką Gdynia
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie zagrał w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Cezary Michalak (Warta Poznań) - 45 minut (II połowa) w przegranym 1-2 meczu z Dolcanem Ząbki
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - 88 minut w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - mecz z Pelikanem Łowicz został przełożony
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie zagrał w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - mecz z Pelikanem Łowicz został przełożony
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut i żółta kartka w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - 45 minut (II połowa) w wygranym 1-0 meczu ze Śląskiem Wrocław