Pavel Hapal - fot. Mishka / Legionisci.com

Hapal: Wygrała drużyna lepsza

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pavel Hapal (trener Zagłębia): Dzisiaj wygrała zdecydowanie lepsza drużyna. Byliśmy dobrym przeciwnikiem dla Legii, ale do pewnego czasu. Rozbiła nas bramka stracona tuż przed przerwą. Druga połowa wyglądała już dużo gorzej. Praktycznie nie stworzyliśmy w niej okazji do strzelenia bramki. Z taką grą nie mogliśmy liczyć na nic więcej. Zabrzmi to dziwnie, ale przy takiej grze 0-2 to dla nas dobry wynik.

W naszej grze szwankowało wiele elementów. Musimy bardziej się starać i - przepraszam za słowo - więcej zapierdalać. Ciągle traciliśmy piłkę i ciągle musieliśmy za nią biegać. Legia gra o mistrzostwo Polski i dziś widać było, że wiedzą o co walczą.