Pomnik Kazimierza Deyny - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Rocznica pogrzebu i odsłonięcia pomnika Kazimierza Deyny

Woytek - Wiadomość archiwalna

Dziś mija dokładnie rok kiedy urna z prochami Kazimierza Deyny została złożona w grobie w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych. 6 czerwca 2012 przed stadionem Legii Mariola Deyna odsłoniła pomnik legendy stołecznego klubu, na który pieniądze uzbierali kibice.Tego samego dnia Legia zdecydowała o nadaniu nazwy trybunie wschodniej imienia Kazimierza Deyny. Więcej na temat ubiegłorocznych uroczystości znajdziecie tutaj i tutaj, a poniżej możecie obejrzeć materiał pierwszą część materiału "Wspomienie o Deynie".fot. Deyna Cup

Trwa sprzedaż biletów na lipcowy turniej Generali Deyna Cup, w którym zagrają cztery drużyny, które są aktualnymi mistrzami krajów: Legia Warszawa, Partizan Belgrad, Austria Wiedeń i Fluminense. Wejściówki można kupować za pośrednictwem portalu kupbilet.pl oraz w kasach stadionu Legii Warszawa.

Całkowity dochód zostanie przekazany na rozwój Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Karnety na sezon 2013/14 nie obowiązują na mecze turniejowe.

Kup bilet on-line

Ceny biletów:
1-dniowe: 35 zł, 40 zł, 250 zł (VIP)
2-dniowe: 55 zł, 70 zł, 400 zł (VIP)

Dzieci do lat 7 na wszystkie sektory (poza sektorem rodzinnym) wchodzą ZA DARMO - zasady są takie same jak na meczach Legii Warszawa.

Plan meczów
W turnieju rozegrane zostaną w sumie cztery mecze. Spotkania półfinałowe odbędą się 6 lipca - o godzinie 15:00 i 18:00. Finał rozegrany zostanie dzień później o godz. 15:00, natomiast mecz o 3. miejsce o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy!

6 lipca
15:00 - Austria Wiedeń - Fluminense FC
18:00 - Legia Warszawa - Partizan Belgrad

7 lipca
12:00 - mecz o 3. miejsce
15:00 - finał turnieju

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.