X Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając w tej witrynie, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji przy użyciu plików cookie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mazovia Mińsk Maz. na meczu z Victorią Kałuszyn
Mazovia Mińsk Maz. na meczu z Victorią Kałuszyn
Poniedziałek, 17 czerwca 2013 r. godz. 17:26

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Na stadionach: Nie żyjemy tu po to, by mieć raj na ziemi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Za nami ostatnie mecze w II lidze oraz kolejne pojedynki w niższych klasach rozgrywkowych. Szkoda, że na derby Dębicy nie wpuszczono fanów Igloopolu, bo na pewno byłoby o wiele ciekawiej. A tak Wisłoka pokazała się w dobrej liczbie (z KSG), ale bez oprawy. Po meczu na terenie stadionu i w jego okolicy doszło do starć z policją.

Dobry wyjazd na koniec II-ligowego sezonu zaliczył Motor, a także Wisła Płock, która wywalczyła awans do I ligi. Mecz Rozwoju Katowice z Elaną Toruń był przede wszystkim okazją do spotkania koalicji Górnika i GieKSy z Ruchem, a starcie obu ekip miało miejsce na trasie. W Głogowie ciekawy derbowy pojedynek pomiędzy Chrobrym i Górnikiem Wałbrzych z oprawami z obu stron.

Dobry wyjazd do Tarnobrzegu zaliczyła Resovia, a na lokalnym podwórku należy podkreślić dobrą prezentację Mazovii Mińsk Mazowiecki na meczu z Victorią Kałuszyn.

II liga:

Garbarnia Kraków - Wisła Płock (380).
Na wyjazdowy mecz do Krakowa pojechało 260 fanów Wisły, wspieranych przez Hutnika (100) i Stomil (20).

Concordia Elbląg - Motor Lublin (304).
Dobry wyjazd Motoru do Elbląga, gdzie wybrało się ich 213, wspieranych przez Śląsk (43), Chełmiankę (27) i Górnika Łęczna (21). Nie wszyscy weszli na stadion.

Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych (182).
Chrobry Głogów na meczu z Górnikiem Wałbrzych Fani Chrobrego przed meczem mobilizowali się odpowiednio na derbowy pojedynek. W młynie było ich ok. 500 i zaprezentowali dwie oprawy. Pierwsza to "reklama" kibicowskiego piwa "Chrobras" - transparenty "W wakacyjny sezon ogórkowy, niech Chrobras uderzy nam do głowy" oraz sektorówka w kształcie butelki. W II połowie zaprezentowali transparent "Głogowska szkoła ultrasowania", pasy materiału, flagi na kiju i kilka rac. Kibice gości przyjechali w drugiej połowie, w 182 osoby. Zaprezentowali transparent i biało-niebieskie flagi na kiju.

Wigry Suwałki - Stal Rzeszów (150).
Wigry Suwałki na meczu ze Stalą Rzeszów Gospodarze wystawili 150-osobowy młyn, w tym Granica Kętrzyn (9). Fani Wigier wyrazili swoje zdanie na temat Wojciecha Kowalewskiego (trans "Kowal precz od Wigier"), który tego samego dnia urządzał swój benefis z zaproszonymi gwiazdami PZPN. Stal wspierana przez Karpaty Krosno, Pogoń Staszów i Spartę Praga, na stadion nie dojechała, zawrócona przez policję w Siemiatyczach.

Rozwój Katowice - Elana Toruń (70).
Na ten wyjazd pojechało kilkadziesiąt osób z Torunia. W sektorze gości zasiadło ok. 70 fanów. Wcześniej Elana, wspierana licznie przez Ruch (200), w drodze na stadion zaliczyła udane starcie z koalicją Górnika z GKS-em Katowice.

Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg (54).
Olimpia wspierana przez Legię pojechała do Łowicza w 54 osoby z jedną flagą.

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce (19).
Unia Tarnów - Świt Nowy Dwór Maz. (4).
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola (-).

Niższe ligi:

Wicher II Kobyłka - Hutnik Warszawa (70).

Mazovia Mińsk Maz. - Victoria Kałuszyn (64).
Mazovia Mińsk Maz. na meczu z Victorią Kałuszyn Bardzo dobre spotkanie w Mińsku, na którym Mazovia wystawia 150-osobowy młyn, wspierany przez Hutnika Huta Czechy (11), Pogoń Grodzisk (5) i Amur Wilga (4). Zaprezentowali oprawę - dwa transparenty z hasłem "Nie żyjemy tu po to, by mieć raj na ziemi, stadionowi chuligani w piekle urodzeni", sektorówkę z diabłem oraz race, stroboskopy i świece dymne. Victoria przyjechała w 64 osoby, w tym Jutrzenka Cegłów (10) i Victoria Sulejówek (2), z dwiema flagami. Odpalili kilka rac i świecę dymną.

Szreniawa Nowy Wiśnicz - Hutnik Kraków (40).
Orlęta Cielądz - RKS Radomsko (20).
Sokół Nisko - Orzeł Rudnik (20).
Mazovia Rawa Mazowiecka - Górnik Łęczyca (18).
Chełmianka Chełm - Czarni Jasło (5).

Odra Opole - Przyszłość Rogów (0).
Odra jest na najlepszej drodze do awansu do II ligi. Na meczu pojawiły się 3 tysiące fanów, w tym kilkaset osób w młynie. Odra wspierana przez Zagłębie Lubin (60) i Polonię Bytom.

Szydłowianka Szydłowiec - Victoria Sulejówek (0).
Gospodarzy w młynie 40 z dobrym dopingiem.

Wisłoka Dębica 1-2 Igloopol Dębica (-).
Wisłoka Dębica na meczu z Igloopolem - fot. torcida.eu Niestety kibice gości nie mieli okazji wspierać swojej drużyny na derbach Dębicy. Wisłoka zmobilizowała się konkretnie, podobnie jak jej zgody. Liczny młyn, o dziwo żadnej oprawy... i niespodziewana porażka gospodarzy. Przed meczem Wisłoka prowadziła w tabeli i wygrana zapewniłaby jej awans, a tak do wyższej ligi raczej awansuje lokalny przeciwnik. Igloopol zebrał się w 130 osób, ale policja nie pozwoliła im ruszyć na stadion Wisłoki, więc na swoim stadionie oczekiwali na wynik derbowego pojedynku.


Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Wisła Płock na wyjazdowym meczu z Garbarnią Kraków:


Chrobry Głogów na meczu z Górnikiem Wałbrzych:Górnik Wałbrzych na wyjazdowym meczu z Chrobrym Głogów:


Odra Opole na meczu z Przyszłością Rogów:


Wigry Suwałki na meczu ze Stalą Rzeszów:


Radomiak Radom na meczu ze Stalą Stalowa Wola:


Mazovia Mińsk Maz. na meczu z Victorią Kałuszyn:

Falubaz Zielona Góra na meczu ze Stalą Gorzów:


Siarka Tarnobrzeg na meczu z Resovią:


Wisłoka Dębica na meczu z Igloopolem:Pusty sektor gości na meczu Wisłoka - Igloopol:


Resovia na wyjazdowym meczu z Siarką Tarnobrzeg:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!