Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sokół Kleczew na meczu z Wisłą Płock
Sokół Kleczew na meczu z Wisłą Płock
Wtorek, 16 lipca 2013 r. godz. 15:12

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Na stadionach: Szlachta z miasta Kleczew

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Za nami pierwsze spotkania Pucharu Polski w sezonie 2013/14. Pod względem kibicowskim działo się niewiele, nie licząc dobrego wyjazdu Motoru do Torunia, czy Chrobrego do Elbląga. Dobry wyjazd do Opola zaliczył także ROW Rybnik. Pod względem ultras pokazali się natomiast kibice Elany i Sokoła Kleczew. Poniżej krótki raport z trybun z meczów PP.

Puchar Polski:

Elana Toruń 0-1 Motor Lublin (230).
Gospodarzy w młynie około 300 z dobrym dopingiem. Wraz z nimi Ruch (50), Widzew (50) i Jeziorak (25). W trakcie spotkania, gdy główna grupa Elany była na stadionie, a pod nim pozostawali jedynie zakazowicze, motorowcy wjechali pod kasy miejscowym. Elanowcy zaprezentowali oprawę - sektorówkę z herbem, żółte i niebieskie flagi na kiju oraz transparent "Bezsprzecznie Elana będzie trwać wiecznie". Motorowcy zaczęli wchodzić na stadion pod koniec spotkania. Było ich 230 i wywiesili kilka płócien.

Odra Opole 2-2, k.4-2 ROW Rybnik (220).
Dobry wyjazd do Opola zaliczyli kibice ROW-u, których wspierali: Górnik (60), Concordia (10) i Wisłoka (6). Przyjezdni wywiesili łącznie cztery flagi i prowadzili dobry doping. Słabo natomiast prezentował się młyn Odry.

Olimpia Elbląg 1-4 Chrobry Głogów (100).
Olimpia wystawiła 200 osobowy młyn. Chrobry zasiadł w sektorze w cztery osoby, ale liczna ekipa głogowian (ok. 100 osób) przyjechała w trakcie spotkania. Fani ZKS-u zaprzestali dopingu, wydostali się ze stadionu i doszło do kilkuminutowego starcia z przyjezdnymi.

Sokół Kleczew - Wisła Płock (75).
Wiślacy przyjechali do Kleczewa w 75 osób z czterema małymi flagami. Niespodzianką była oprawa przygotowana przez Sokoła - styropianowy napis, kilkanaście kartoników i race. Całość na tle słabego jakościowo płótna "Sokół Kleczew. Szlachta z miasta Kleczew".

Ruch Zdzieszowice 1-2 Siarka Tarnobrzeg (40).
Siarka przyjechała do Zdzieszowic mocno spóźniona - na 20 minut przed końcem meczu. Ochrona nie chciała ich wpuścić na stadion, więc zaznaczyli jedynie swoją obecność kilkoma okrzykami i wrócili do domu. Wraz z nimi Wisłoka i Mazur Ełk.

Wisła Puławy 1-3 Pogoń Siedlce (20).

Ursus 2-0 Jarota Jarocin (11).
Przyjezdni kilkoma okrzykami zaznaczyli swoją obecność. Przyjechali bez flag. Ursus bez młyna.

Rozwój Katowice d.3-2 Świt NDM (4).
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Concordia Elbląg (0).

Stal Sanok - Puszcza Niepołomice (0).
Gospodarzy w młynie ok. 100 z dopingiem przez całe spotkanie.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Sokół Kleczew na meczu z Wisłą Płock:


Wisła Płock na wyjazdowym meczu z Sokołem Kleczew:


Jarota Jarocin na wyjazdowym meczu z RKS-em Ursus:


Elana Toruń na meczu z Motorem Lublin:


Motor Lublin na wyjazdowym meczu z Elaną Toruń:


Zagłębie Sosnowiec na meczu z Concordią Elbląg:Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!