Kamil Kurowski - fot. turi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Dwóch przeciwko Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksander Jagiełło oraz Kamil Kurowski mieli okazję wystąpić przeciwko Legii. Jednak zawodnicy wypożyczeni do Podbeskidzia nie będą miło wspominać spotkania na Łazienkowskiej. Na boiskach ekstraklasy nie pojawił się Bartosz Żurek, który czeka na swą szansę jako gracz Cracovii.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - do 63. minuty w przegranym 0-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - od 66. minuty w wygranym 1-0 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - do 85. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Mielec
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Arką Gdynia
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - do 59. minuty w wygranym 1-0 meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - do 64. minuty w przegranym 0-4 meczu z Legią Warszawa
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - od 80. minuty w przegranym 0-4 meczu z Legią Warszawa
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - od 85. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Mielec
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Maciej Prusinowski (Wigry Suwałki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Radomiakiem Radom
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Radomiakiem Radom. Ukarany żółtą kartką.
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - do 31. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Mielec
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów