Wypożyczeni: Długołęcki ustalił wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W weekend rozegrano mecze na zapleczu ekstraklasy oraz zaległe spotkania w II-ligowym froncie. Naprzeciwko siebie stanęły m.in. ekipy Dolcanu i GKS Tychy, dzięki czemu na murawie zobaczyliśmy trzech wypożyczonych legionistów. Szczególne powody do zadowolenia może mieć Mateusz Długołęcki, który zaraz po wejściu na boisko ustalił wynik spotkania.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - od 56. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - od 76. minuty w wygranym 4-0 meczu z GKS Tychy. Strzelec bramki w 78. minucie na 4-0.
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Dolcanem Ząbki. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 80. minuty w wygranym 4-0 meczu z GKS Tychy
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z GKS Tychy