Paweł Wolski - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Wolskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tylko dwóch wypożyczonych legionistów, Marcel Gąsior oraz Jan Grzesik, rozegrało pełne spotkania. Jednak ich drużyny zgodnie podzieliły się punktami. Większe powody do zadowolenia miał Paweł Wolski, który co prawda wszedł na plac gry dopiero na ostatni kwadrans meczu, ale jego trafienie ostatecznie ustaliło wynik spotkania.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - do 86. minuty w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Płock
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Olimpią Zambrów
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 60. minuty w wygranym 2-1 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką.
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Puszczą Niepołomice. Ukarany żółtą kartką.
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - do 67. minutyz w wygranym 1-0 meczu z Koroną Kielce
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - z powodu kontuzji nie znalazł się w kadrze na mecz z Koroną Kielce
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Olimpią Zambrów
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 60. minuty w wygranym 2-1 meczu z Flotą Świnoujście
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Flotą Świnoujście
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Mielec
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - od 75. minuty w wygranym 3-0 meczu z Olimpią Zambrów. Strzelec bramki na 3-0 w 90. minucie spotkania.
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią Warszawa. Do 72. minuty w wygranym 2-0 meczu rezerw z Orłem Piaski Wielkie (IV liga).