Konrad Jałocha - fot. turi

Wypożyczeni: 90 minut Grzesika i Jałochy

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Choć rozgrywki ekstraklasy pauzują ze względu na mecze reprezentacji, to piłkarze w niższych ligach wybiegli na boiska. Spośród wypożyczonych legionistów 90 minut zaliczyli tylko Jan Grzesik oraz Konrad Jałocha. Ich ekipy zgodnie zanotowały remis 1-1. Ponadto na murawie pojawili się jedynie Kamil Mazek, Tomasz Prejs oraz Michał Bajdur.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - do 74. minuty w wygranym 2-0 meczu z Flotą Świnoujście
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Calisią Kalisz
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu reprezentacji Polski do lat 20 z Niemcami
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Calisią Kalisz
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Calisią Kalisz
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - do 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - od 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Olimpią Elbląg
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola