U-18: Trzech legionistów powołanych

Grzegorz Tomasiewicz - fot. Legionisci.com

Trener Marcin Sasal powołał szeroką kadrę na mecze reprezentacji do lat 18 z Rumunią, które odbędą się 24 września w Mielcu i 26 września w Rzeszowie. Wśród powołanych znalazło się trzech piłkarzy Legii - Kamil Anczewski, Arkadiusz Najemski i Grzegorz Tomasiewicz.

REKLAMA

Kadra na mecze z Rumunią: Kamil Anczewski (Legia Warszawa), Karol Angielski (Korona Kielce), Adrian Bielawski (Olimpia Grudziądz), Paweł Bochniewicz (Reggina Calcio), Adam Buksa (Novara Calcio), Błażej Chouwer (Pogoń Szczecin), Damian Ciechanowski (Zawisza Bydgoszcz), Kamil Czapla (Lech Poznań), Michał Gałecki (Arka Gdynia), Mateusz Grzybek (GKS Tychy), Karol Hallman (Hertha Berlin), Filip Kowalczyk (Polonia Warszawa), Krzysztof Możdżonek (Polonia Warszawa), Arkadiusz Najemski (Legia Warszawa), Korneliusz Sochań (Zawisza Bydgoszcz), Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC), Przemysław Szarek (Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Szewczyk (Cracovia), Grzegorz Tomasiewicz (Legia Warszawa), Oskar Zawada (VfL Wolfsburg).


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.