Bartosz Żurek - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Żurek nadal w IV lidze

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bartosz Żurek nadal czeka na debiut w pierwszym zespole Cracovii. Zamiast zbierania doświadczenia na poziomie ekstraklasy, wypożyczony z Legii zawodnik ponownie wystąpił na boiskach IV ligi. Spośród wypożyczonych legionistów, czterech zaliczyło pełne spotkania. Bartłomiej Czarnecki i Michał Grudniewski w Zagłębiu Sosnowiec, Aleksander Jagiełło w Podbeskidziu oraz Bartosz Widejko w Wigrach.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - do 46. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Zdzieszowice
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Garbarnią Kraków
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Okocimskim Brzesko
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - od 81. minuty w przegranym 1-3 meczu z Olimpią Grudziądz
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Zdzieszowice
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Zdzieszowice
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Wisłą Płock
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem Łódź; zawodnik wyleczył już kontuzję stawu skokowego i zagrał 90 minut oraz strzelił gola w wygranym 3-1 meczu III-ligowych rezerw Podbeskidzia z Czarnymi Otmuchów
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Garbarnią Kraków
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 66. minuty w wygranym 3-2 meczu z Okocimskim Brzesko
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - do 66. minuty w wygranym 3-2 meczu z Okocimskim Brzesko
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Garbarnią Kraków
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Zawiszą Bydgoszcz. 90 minut w wygranym 3-2 meczu rezerw Cracovii z Sokołem Przytkowice (IV liga)