Patryk Mikita - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Powołania dla legionistów do reprezentacji młodzieżowych

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Patryk Mikita oraz Kamil Wojtkowski otrzymali powołania do reprezentacji Polski swych kategoriach wiekowych. Pierwszy z nich znalazł się w kadrze do lat 20, która 11 października zagra w Le Bouveret przeciwko Szwajcarii. Spotkanie odbędzie się w ramach Turnieju Czterech Narodów. Szansę na występ ma również Mateusz Długołęcki, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Dolcanie Ząbki.

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Robert Wójcik dodatkowo powołał czterech zawodników na zbliżające się mecze z Irlandią Północną. Wśród nich znalazł się legionista Kamil Wojtkowski. Biało-czerwoni rozegrają swe mecze 8 października w Belfaście i 10 października w Newry.

Trener Marcin Sasal powołał dwudziestu zawodników na konsultację reprezentacji Polski do lat 19 (rocznik 1995) połączoną z udziałem w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Konsultacja odbędzie się w dniach 6-9 października w Bydgoszczy, natomiast eliminacje rozpoczną się dzień później, a zakończą 15 października. W składzie znalazł się wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała Aleksander Jagiełło, jak również młodsi o rok gracze Młodej Legii: Robert Bartczak i Grzegorz Tomasiewicz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.