fot. Mishka / Legionisci.com

Wawrzyniak: Walczę o miejsce w składzie

Bodziach, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Jakub Wawrzyniak wrócił już do zdrowia po kontuzji, ale wywalczyć miejsce w składzie Legii będzie mu trudno, bowiem z dobrej strony pokazywał się ostatnio Tomasz Brzyski. "Od tygodnia trenuję normalnie z zespołem. Wszystko jest w porządku, jestem gotowy do gry i chciałbym w czwartek wybiec na boisko. Ale zobaczymy, na kogo postawi trener" - mówi Warszawa.sport.pl Wawrzyniak.

"Wcześniej trener rotował składem. W pucharach grałem ja, a w lidze Tomek. Ale tak to w sporcie bywa, że kontuzja jednego zawodnika jest szansą dla drugiego. W meczu z Czarnogórą doznałem urazu mięśnia i od tamtego czasu gra Tomek. Swoją szansę wykorzystał całkiem dobrze. Ale ja już wróciłem i też walczę o miejsce w składzie" - mówi lewy obrońca Legii i reprezentacji Polski.

Wawrzyniak uważa, że kluczowe do wygranej w dzisiejszym spotkaniu Ligi Europy z Apollonem, będzie gra na zero z tyłu. "To może być decydujące. Przede wszystkim nie chcemy stracić gola. Nasz potencjał ofensywny jest na tyle duży, że jeśli w defensywie zagramy skoncentrowani, to z przodu powinniśmy sobie poradzić i zdobyć przynajmniej jedną bramkę" - mówi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.