Wypożyczeni: Czerwony Widejko

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W przerwie na mecze reprezentacji, nie próżnowali piłkarze w niższych ligach. Tym samym na boisko wybiegli wypożyczeni z Legii zawodnicy. Najgorzej swój występ będzie wspominał Bartosz Widejko. Nie dość, że jego drużyna przegrała, to on sam opuścił boisko z powodu ujrzenia dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartki.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - 45 minut w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - od 78. minuty w wygranym 1-0 meczu z Polonią Bytom. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Concordią Elbląg
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 54. minuty w wygranym 1-0 meczu z Arką Gdynia
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Polonią Bytom
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Polonią Bytom
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Katowice
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Concordią Elbląg
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 54. minuty w wygranym 1-0 meczu z Arką Gdynia
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Arką Gdynia
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 90. minuty i zółta kartka w wygranym 2-1 meczu z Olimpią Zambrów
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - do 74. minuty w przegranym 0-1 meczu z Garbarnią Kraków. Opuścił boisko z powodu ujrzenia dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartki.
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - od 82. minuty w wygranym 4-0 meczu z Concordią Elbląg