Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 14 października 2013 r. godz. 13:56

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Choreo września: Kolejna wygrana Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Oprawa Legii z meczu ze Śląskiem - "Warsaw. The city that survived its own death" - zwyciężyła w plebiscycie na najlepszą choreografię września, zaprezentowaną na polskich stadionach. Przypomnijmy, że wspomniana oprawa, składająca się z dwóch malowanych sektorówek oraz biało-czerwonego transparentu, pierwotnie miała zostać zaprezentowana na meczu LE z Apollonem.

Legioniści wyprzedzili Ruch Chorzów, który za najlepszą w swojej historii prezentację, składającą się z podświetlonej folii "Ultras Niebiescy", transparentu "Za młodzi by umierać, za starzy by się zmieniać", rac, strobo i świec dymnych, uplasował się na drugim miejscu, ze stratą przeszło 60 punktów. Miejsce trzecie przypadło Cracovii, za oprawę derbową "Trenuj Sprint Wieśniaku".

W TOP 10 znalazły się także dwie oprawy ŁKS-u oraz po jednej prezentacji Jagiellonii, Beskidu Andrychów, Piasta i Ruchu Radzionków. Ranking zamyka wyjazdowa prezentacja Legii z Rzymu (folie aluminiowe w barwach w asyście pirotechniki).

1. WarSaw (Legia Warszawa) - 827 pkt.
2. Ultra Niebiescy (Ruch Chorzów) - 766 pkt.


3. Trenuj Sprint Wieśniaku (Cracovia Kraków) - 375 pkt.4. Herb (Jagiellonia Białystok) - 373 pkt.


5. Twórcy łódzkiej historii (ŁKS Łódź) - 190 pkt.


6. Będzie się działo (Beskid Andrychów) 190 pkt.
7. On Tour (Piast Gliwice) 152 pkt.


8. Ultra Scary (Ruch Radzionków) 60 pkt.9. ŁKS (ŁKS Łódź) - 31 pkt.


10. Barwy (Legia Warszawa) - 17 pkt.


przeczytaj więcej o: , , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!