Wypożyczeni: Honorowe trafienie Bajdura

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drużynie Kolejarza Stróże nie udał się wyjazd do Gdyni. Drobnym pocieszeniem dla wypożyczonego do Kolejarza Michała Bajdura była bramka, która ostatecznie okazała się honorowym trafieniem. Bajdur rozegrał pełne spotkanie. W swoich zespołach 90 minut zaliczyli Marcel Gąsior, Michał Grudniewski oraz Bartosz Widejko.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Arką Gdynia. Strzelec bramki na 1-0 w 15. minucie spotkania.
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) - od 68. minuty w przegranym 0-1 meczu z MKS Kluczbork
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Rzeszów
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - do 68. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką.
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z MKS Kluczbork
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z MKS Kluczbork
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) - do 74. minuty w przegranym 2-4 meczu z Cracovią
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Miedzią Legnica
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) - nie grał w przegranym 2-4 meczu z Cracovią
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Rzeszów
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 60. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Pelikanem Łowicz
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - od 77. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Rzeszów
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w wygranym 4-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała