Jan Urban i Michał Żyro - fot. Mishka / Legionisci.com

Miesiąc przerwy Łukasika. Bez Żyry do końca rundy?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Daniel Łukasik miał pękniętą łąkotkę i jego przerwa potrwa miesiąc. Efir może trochę krócej, bo kilka włókienek mu poszło. Z kolei Michał Żyro jeszcze będzie miał robione dodatkowe badania, żeby sprawdzić czy potrzebna jest operacja czy nie. Jeśli będzie konieczna, to przerwa będzie dosyć długa - będziemy mogli go pożegnać jeśli chodzi o tą rundę - mówi Jan Urban.

- Łukasz Broź ma założone szwy i rana musi się zagoić, a Kuba Kosecki miał wstrząśnienie mózgu, mocny ból głowy i daliśmy mu całkowicie odpocząć. W czwartek zobaczymy jak się czuje. Z kolei Miroslav Radović będzie mógł trenować z gipsem i to dosyć mocno. W niedługim czasie, z takim zabezpieczeniem jak miał Kuba Wawrzyniak, będzie mógł grać z nami - wylicza trener Legii.

- Rozmawialiśmy o tym, czy wzmocnić drużynę rezerwami. Mamy wielu zawodników w różnych reprezentacjach. Mamy kontuzje, które mogą wynikać z tego, że obciążenia całego roku dają znać o sobie. Nie patrzę tylko na ten sezon, bo jednak przerwa dwutygodniowa latem to nie jest za dużo, a my trenujemy od początku stycznia i będziemy trenować do 18 grudnia. Niektórzy mają prawo czuć się zmęczeni, co ułatwia podatność na kontuzje - wyjaśnia Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.