Aleksander Jagiełło - fot. Hagi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Jagiełło przypieczętował wygraną

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend udane wejście na boisko zaliczył Aleksander Jagiełło w barwach Podbeskidzia. 18-latkowi wystarczyło 10 minut na placu gry, żeby ładnym uderzeniem wpakować piłkę do siatki i przypieczętować zwycięstwo swej drużyny. To pierwsze trafienie Jagiełły w tym sezonie. Dotychczas rozegrał czternaście spotkań.

Bilans wypożyczonych legionistów
Michał Bajdur (Kolejarz Stróże) – do 61. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Bełchatów
Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec) – od 90. minuty w przegranym 1-2 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Limanovią Limanowa
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Marcel Gąsior (GKS Tychy) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - od 66. minuty w przegranym 1-2 meczu z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Aleksander Jagiełło (Podbeskidzie) – od 80. minuty w wygranym 3-1 meczu z Lechią Gdańsk. Strzelec bramki na 3-1 w 90. minucie spotkania.
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Kamil Kurowski (Podbeskidzie) – nie grał w wygranym 3-1 meczu z Lechią Gdańsk
Kordian Latos (Legionovia Legionowo) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Limanovią Limanowa
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) – od 83. minuty w przegranym 1-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) – nie grał w przegranym 1-2 meczu z Puszczą Niepołomice
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 74. minuty w przegranym 1-4 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) – nie grał w wygranym 2-1 meczu z Concordią Elbląg
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Limanovią Limanowa
Bartosz Żurek (Cracovia) – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Piastem Gliwice. Do 78. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z rezerw Cracovii z Kalwarianką Kalwaria-Zebrzydowska (IV liga).