REKLAMA

Komplet wyników 1/8 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mecz Legii z Górnikiem Zabrze zakończył zmagania w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkania ćwierćfinałowe w systemie mecz i rewanż rozegrane zostaną w drugiej połowie marca przyszłego roku. Z rozgrywek odpadli już faworyci - Lech, Wisła, Śląsk i Legia.

1/8 finału PP:

GKS Katowice 0-1 (0-0) Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław 0-1 (0-0) Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 0-1 (0-0) Lechia Gdańsk
GKS Tychy 0-1 (0-0) Zagłębie Lubin
Arka Gdynia 5-1 (1-1) Korona Kielce
Miedź Legnica 2-0 (0-0) Lech Poznań
Sandecja Nowy Sącz 2-2 (1-0, 1-2, d. 0-0, k. 5-4) Widzew Łódź
Górnik Zabrze 3-1 (1-0) Legia Warszawa

1/4 finału PP:

19.03. Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz
19.03. Arka Gdynia - Miedź Legnica
19.03. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
19.03. Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
26.03. Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin
26.03. Miedź Legnica - Arka Gdynia
26.03. Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
26.03. Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz

Terminarz i wyniki Pucharu Polski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Ivan Bogdanov - 19.12.2013 / 19:10, *..dynamic.chello.pl

AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHA.Leze i kwicze ze smiechu bo spadłem ze stołka.AHAHAHHAHAhh.Ale druzyny.Jedyna w miare drużyna to ta Jaga,która aby nas pokonac u siebie musiała nam wyciąc Saganowskiego.Bo Górnik to się rozsprzeda(Olkowski,Nakoulma,Zachara)Odejdzie Sobolewski na emerytę,i po hanolach.Grajcie sobie o PP.Obojętnie kto go zdobędzie to odpadnie max w 3 rundzie.Chociaz i w to nie wierze.AHAHHAHAH.2 runda dla którejś z druzyn to wszystko co mogą zaimponowac te piłkarskie pożal się Boże ekipy.AHAHHAHAHA

odpowiedz
sgd - 19.12.2013 / 16:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

MatiCWKS mówisz masz

odpowiedz
lolo - 19.12.2013 / 11:11, *..tktelekom.pl

no to dobre grajki zostały na LE ;) a może tak sandencja w LE

odpowiedz
cyniek - 19.12.2013 / 07:16, *..play-internet.pl

no to mamy po pucharze zostala liga czyli mecze co 6 dni srtednio ciekawe naco beda nasze gwiazdeczki zwalac wine niedaj bog za porazke teraz mieli pretekst ze liga liga europejska i puchar polski tylko ze w pucharze polski do wczoraj to oni zagrali jeden mecz aLE niech im bedzie teraz bedzie czas na regeneracje po meczu ciekawe co ich bedzie znowu meczylo???????? a otym przekonamy sie juz w lutym.

odpowiedz
Wrobel - 19.12.2013 / 02:02, *..252

to ze stalo jak sie stalo licze na Gornik ze zdobedzie puchar...z trzech prostych powodow...statystyki i miejsce w tabeli swiadcza o tym ze przynajmniej ta druzyna moglaby zasluzenie w tym roku reprezentowac polske na arenie europejskiej ( patrzac jakby tak zakonczyl sie sezon :) ), nastepnie druzyna z najwieksza iloscia mistrzostw polski wkoncu powoli wykopuje sie i odbudowywuje to jako prestiz noi po trzecie to ze jezeli nie Legia zdobyla by puchar to druyna ktora z nami zwyciezyla gdzie mozna stwierdzic ze bylaby to prawdopodobnie jedyna druzyna :)

odpowiedz
Legiak83 - 19.12.2013 / 00:04, *..dynamic.chello.pl

Ludzie co to za komentarze typu, ,,jestem za miedzią", ,,trzymam kciuki za miedz"", ludzie walić jakąs miedz, po tym co zaprezentowali nasi kopacze,puchar nie powinien nas juz obchodzić tylko powinnismy sie skupić na lidze, bo jeśli nie obronilibysmy mistrza w tej naszej zalosnej lidze to bylaby dopiero katastrofa

odpowiedz
pl - 18.12.2013 / 23:29, *..tel.tkb.net.pl

Juz w tym sezonie szybko pilkarzyki sprowadzily nas na ziemie i nie bez winy jest tu trener ale za taka zenade zwlaszcza z lechia i teraz z gornikiem glownie odpowiadaja pilkarze. Taki wynik to kompromitacja a juz gra w obronie i ambicja to naprawde boli

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 18.12.2013 / 22:57, *..lomza.vectranet.pl

Finał Arka - Lechia na Narodowym i będzie ciekawie. Choć wtedy może go do Gdańska przeniosą? Ale patrząc na możliwości, to pewnie będzie Zagłębie - Górnik.

odpowiedz
do PP - 18.12.2013 / 22:50, *..dynamic.chello.pl

Spójrz w tabele - Górnik może załatwić sobie puchary w lidze...

odpowiedz
g52 - 18.12.2013 / 22:47, *..dynamic.chello.pl

No to teraz Finał na Narodowym będzie niezły ... Stadion na ponad 50 tyś a kibiców koło 3000 jak dobrze pójdzie...

odpowiedz
PP - 18.12.2013 / 22:04, *..42

Górnik walnie PP i na otwarcie nowego stadionu mają puchary. Czegoż więcej chcieć?

odpowiedz
uu - 18.12.2013 / 22:02, *..dynamic.chello.pl

Obojetnie kto wygra to nie powacha nawet murawy w III rundzie kwalifikacji LE

odpowiedz
erer - 18.12.2013 / 21:59, *..warszawa.vectranet.pl

Sami frajerzy w grze pozostali, ten puchar zdobędą jakieś patałachy z psiej wólki.

odpowiedz
Ja - 18.12.2013 / 21:49, *..dynamic.chello.pl

Napinacze internetowi znowu aktywni :))

odpowiedz
sobo(L)ew - 18.12.2013 / 21:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję,że Miedż Legnica zdobędzie Puchar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
kr. - 18.12.2013 / 21:43, *..dynamic.chello.pl

finał będzie jedną wielką klapą.

odpowiedz
MatiCWKS - 18.12.2013 / 21:38, *..play-internet.pl

paranoja, cudem mamy 1. miejsce w lidze, puchar odpadł, LE to jedno wielkie dno. Prezesie zmień trenera !!!! pierwszy raz to mówie

odpowiedz
... - 18.12.2013 / 21:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dziękuję za super finał na narodowym panowie piłkarze :)

odpowiedz
ja - 18.12.2013 / 21:20, *..warszawa.vectranet.pl

czy obronimy tytul MP?

odpowiedz
SuperSamiec - 18.12.2013 / 21:20, *..internetia.net.pl

kto by tego Pucharu nie zdobyl to na arenie miedzynarodowej z tych co zostali to bedzie smiech na sali po tym jak wylosuja jakis Cypr, Moldawie czy Estonie....pierwsza runda i po wszystkim

odpowiedz
Andrzej(L) - 18.12.2013 / 21:19, *..sattom.pl

Panowie,to już jest sięgnięcie dna.Fakt, mamy pierwsze miejsce w lidze,ale to co grają, te patałachy można nazwać...wstydu nie mają...W naszej lidze, liczy się tylko kasa i nie róbmy sobie złudzeń

odpowiedz
Mr.X - 18.12.2013 / 21:19, *..169

Ale ekipa została w walce o puchar:)

odpowiedz
Kibic - 18.12.2013 / 21:15, *..internetia.net.pl

A TERAZ PORA NA NEWS ... PRECZ OD JANKA ...

LUDZIE TRENER PRZYGOTOWUJE ZESPÓŁ , TRENER POWINIEN MIEĆ JAKĄŚ SWOJĄ DECYZJĘ CO DO TRANSFERÓW . A JAK GRA LEGII WYGLĄDA I JAKIE LEGIA ZROBIŁA TRANSFERY A JAKIE MOGŁA ZROBIĆ W TYM ROKU ... CZAS CHYBA W KONCU NA JAKIEŚ ZMIANY ..

odpowiedz
R - 18.12.2013 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

PATAŁACHY!!!!!

odpowiedz
joko - 18.12.2013 / 21:14, *..dynamic.chello.pl

trzymam kciuki za Miedź Legnicę, szacun za wye....anie lecha

odpowiedz
krokodyl - 18.12.2013 / 21:13, *..play-internet.pl



WSTYD

odpowiedz
eR.Z.et - 18.12.2013 / 21:07, *..warszawa.vectranet.pl

Do układania kostki brukowej może by się nadawali?

odpowiedz