Aleksander Jagiełło - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Czarnecki strzela, Jagiełło czeka

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejną bramkę dla Pilicy zdobył wypożyczony z Legii Bartłomiej Czarnecki. Zawodnik otworzył wynik spotkania i mógł jeszcze poprawić swój dorobek strzelecki, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Zmiana trenera w Lechii Gdańsk nie zmieniła sytuacji Aleksandra Jagiełło, który nie wystąpił przeciwko Piastowi. Zamiast tego, wystąpił w III-ligowych rezerwach przeciwko Koralowi Dębnica.

Bilans wypożyczonych legionistów
Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - do 90. minuty w wygranym 2-0 meczu z WKS Wieluń. Strzelec bramki na 1-0 w 6. minucie. W 27. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pelikanem Łowicz
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Victorią Sulejówek
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Płock. Ukarany żółtą kartką.
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - do 68. minuty w przegranym 0-1 meczu z Kolejarzem Stróże
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Jarotą Jarocin
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Jarotą Jarocin
Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Piastem Gliwice. 90 minut w przegranym 1-2 meczu III-ligowych rezerw z Koralem Dębnica.
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - do 86. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Ukarany żółtą kartką.
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 70. minuty w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Płock
Patryk Mikita (Widzew Łódź) - od 61. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Jarotą Jarocin
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - od 88. minuty w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Płock
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - od 87. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Limanovią Limanowa
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Puławy
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pelikanem Łowicz
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Widzewem z powodu kontuzji