Kamil Mazek w barwach Dolcanu Ząbki - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Legioniści przeciwko sobie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend na murawie spotkali się wypożyczeni z Legii zawodnicy. Ostatecznie mecz ekipy Marcela Gąsiora z Dolcanem Mateusza Długołęckiego i spółki zakończył się remisem. Obaj gracze przebywali na murawie przez pełne 90 minut. Co ciekawe, aż trzech legionistów wchodziło na plac gry w doliczonym czasie gry.

Bilans wypożyczonych legionistów
Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - od 90. minuty w wygranym 1-0 meczu z Flotą Świnoujście
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Zawiszą Rzgów
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu ze Zniczem Pruszków z powodu kontuzji
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - 70 minut w przegranym 2-4 meczu z Energią Kozienice
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Dolcanem Ząbki
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - od 90. minuty w wygranym 3-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Lechem Poznań
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 68. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy
Patryk Mikita (Widzew Łódź) - od 67. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Gryfem Wejherowo
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Tychy
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Zambrów
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - od 90. minuty w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Zambrów
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Radomiakiem Radom z powodu kontuzji
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Motorem Lublin
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - od 71. minuty w zremisowanym 2-2 meczu ze Zniczem Pruszków
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała z powodu kontuzji