REKLAMA

Kibice dziękują za udział w akcji "Książki w pudle"

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed meczem z Lechem przy Łazienkowskiej prowadzona była zbiórka książek w ramach akcji "Książki w pudle". Odzew kibiców był większy niż mogliśmy się spodziewać. Ponadto na poczet akcji, dzięki wsparciu SKLW, przekazanych zostało blisko 2 tysiące książek z Biblioteki Narodowej. Kolejnych dwa tysiące książek przekazały cztery Parafie z okolic Mińska Mazowieckiego, które włączyły się do akcji legionistów:
P.p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Mińsk Mazowiecki), P.p.w Świętego Michała Archanioła (Mińsk Mazowiecki)., P.p.w. Matki Bożej Jasnogórskiej (Królewiec) i P.p.w. Matki Bożej Dobrej Rady (Wólka Mińska).

Książki w najbliższym czasie będą oklejane okazjonalnymi vlepkami i przekazane fundacji "Zmiana", która odpowiada za przekazywanie książek do zakładów karnych. "Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji" - mówią jej organizatorzy, fani Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.