Jacek Magiera - fot. turi / Legionisci.com

III liga: OKS Otwock 2-1 Legia II

Drugą porażkę z rzędu zanotowały rezerwy Legii. W spotkaniu rozegranym w Otwocku podopieczni Jacka Magiery ulegli gospodarzom 1-2. "Wojskowi" objęli prowadzenie w 8. minucie po trafieniu Wojciecha Kochańskiego. Po przerwie Dominik Dukalski doprowadził do wyrównania, a w 62. minucie Tomasz Karaś wykorzystał rzut karny. Legioniści utrzymali prowadzenie w tabeli III ligi, ale tyle samo punktów ma Broń Radom.

Rezerwy Legii prezentowały się dobrze tylko przez pierwsze 25 minut Najpierw prawidłowego gola głową (nie wiedzieć czemu nieuznanego przez arbitra, który dopatrzył się spalonego) zdobył głową Arak, a w 8. minucie po kolejnym stałym fragmencie gry, bramkę zdobył Kochański. Później gospodarze przejęli inicjatywę i skutecznie wytrącali legionistów z rytmu. Bramka na 1-1 padła po zamieszaniu podbramkowym, natomiast w decydującej o wyniku akcji gospodarze dwukrotnie trafili w słupek, a następnie Kopczyński zdaniem arbitra faulował w polu karnym Karasia, choć wydaje się, że to nasz zawodnik wybijający piłkę na róg został kopnięty przez szarżującego gracza drużyny gospodarzy. Sam poszkodowany skutecznie wykonał jedenastkę. Legioniści w ostatnim kwadransie rozpaczliwie atakowali, jednak nie byli w stanie stworzyć sobie stuprocentowej okazji bramkowej, bądź byli łapani na spalonych.