Michał Żyro zadebiutował w kadrze narodowej - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Niemcy 0-0 Polska. Debiut Żyry

źródło: 90minut.plWiadomość archiwalna>

W towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski i Niemiec padł remis 0-0. Obie drużyny zagrały w mocno eksperymentalnych składach. 37. minut na boisku przebywał jedyny powołany legionista Michał Żyro.

Niemcy 0-0 Polska

Niemcy: 1. Ron-Robert Zieler (46' 12. Marc-André ter Stegen) - 19. Antonio Rüdiger (46' 4. Benedikt Höwedes), 5. Shkodran Mustafi, 3. Matthias Ginter, 14. Oliver Sorg (82' 13. Christian Günter) - 17. Leon Goretzka (46' 8. André Hahn), 16. Christoph Kramer, 6. Sebastian Rudy, 7. Max Meyer (76' 18. Maximilian Arnold), 10. Julian Draxler - 11. Kevin Volland (71' 2. Sebastian Jung)

Polska: 1. Artur Boruc - 19. Paweł Olkowski, 4. Łukasz Szukała, 15. Thiago Cionek (76' 25. Maciej Wilusz), 14. Jakub Wawrzyniak - 17. Sławomir Peszko (53' 24. Michał Żyro), 8. Grzegorz Krychowiak, 11. Mateusz Klich (81' 13. Paweł Wszołek), 10. Ludovic Obraniak (53' 5. Karol Linetty), 6. Maciej Rybus (90' 27. Rafał Wolski) - 20. Marcin Robak (53' 21. Arkadiusz Milik)

sędziował: David Fernández Borbalán (Hiszpania)
widzów: 37 569

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

arco - 13.05.2014 22:58:35, *.chomiczowka.waw.pl

brac tego Wilusza

Sebek - 13.05.2014 23:34:09, *.dynamic.chello.pl

Uwaga! Gibraltar nadchodzi...

ponton - 13.05.2014 23:55:20, *.dynamic.chello.pl

ale ta repra to drewno ....
Żeby Żyro nie podłapał tego co prezentowała dziś nasza Reprezentacja ...

Michał Wszystkiego dobrego !

Thekristo - 14.05.2014 00:16:34, *.jmdi.pl

Żyro sprawia wrażenie zawodnika , który potrafi stworzyć różnice.W każdym jego zagraniu widać potencjał i rozwijającą się klasę tego piłkarza. Oj będzie z niego pociecha , tak dla Legii (Żyro nie odchodź ) jaki i dla reprezentacji Polski.

Arek - 14.05.2014 00:32:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja miałem ubaw jak Iwański cieszył się, że dobry wynik, trzeci raz w Hamburgu i trzeci remis i że eliminacje to też powinniśmy grać w Hamburgu to też będzie remis. Jak przełączyłem na Polsat to tam jeden za drugim, że słabo, że jak Niemcy grali dzieciakami to my zamiast grać z kontry to powinniśmy grać z nimi w piłkę itd. Co do meczu to Ii połowa lepsza od I i moim zdaniem Nawałka więcej powinien korzystać z tych młodych typu Żyro, Milik no a z tą zmianą Wolskiego poprostu mnie roz..ał. Przyjechał chłop na minutę do Hamburga normalnie parodia jakaś.

mokotowianin(L) - 14.05.2014 05:53:55, *.free.aero2.net.pl

mocno eksperymentalnych? "drugi garnitur" niemiaszków pokazał jak się gra w piłkę a co dopiero zrobiłby pierwszy skład? Śmiem twierdzić że 3,4 bramki byśmy stracili...

DeL - 14.05.2014 07:23:33, *.opera-mini.net

Dobry doping kiboli, którzy się tam zjawili. Pierwsza połowa tak sobie, druga to już konkretne pier..nięcie, nie tak jak u nas ale po wielu meczach powrót dobrego dopingu.. Ojj będzie się działo na wyjazdach : )

midr - 14.05.2014 09:02:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz z Gibraltarem sie zbliza ! LEGIA !!!

student_L - 14.05.2014 10:32:00, *.free.aero2.net.pl

Oglądałem tylko 2. połowę i muszę stwierdzić, że nie ważne kto gra i tak rozegranie piłki jest naszą bardzo słabą stroną. Idealnie byłoby widać to, gdyby po meczu przedstawiono statystyki strat i odbiorów. Zawodnik z piłką, szczególnie ten przy linii bocznej przy wyprowadzaniu szybkiego ataku ma dwie opcje gry, do kolegi słabo ustawionego albo na puste pole. Trzeba to poprawić. Natomiast w środku pola nie było zawodnika, który wziąłby na siebie ciężar gry i zamiast odgrywać do tyłu lub na bok - okiwać niemca i podać do przodu. P.S. jak widzę Peszko na boisku to włos mi się jeży, po co go powołuje???

wtk - 14.05.2014 12:48:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

żyro jest średni. odejdzie do jakiejś Sampdorii czy coś i bedzie siedział