Henning Berg - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: Mogliśmy zdobyć więcej bramek

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg (trener Legii): Jestem bardzo szczęśliwy. Nie było łatwo wygrać. W końcówce sezonu zespoły podchodzą do meczów może nie z innym nastawieniem, ale inaczej. Gra była otwarta, Górnik grał z kontrataku, dobrze atakował, a w ostatnich 15 minutach była duża presja z ich strony. Zdobyli dwie bramki po strzałach z dystansu. Mieliśmy świetne sytuacje do zdobycia większej liczby bramek. Strzeliliśmy 3, mogliśmy więcej.
Mieliśmy też trochę szczęścia w polu karnym, kiedy Górnik atakował. Przy drugiej bramce Kuciak miał pretensje do sędziego, że zasłaniał mu Nakoulma, pobiegł do sędziego i zobaczył żółtą kartkę.

Inaki Astiz zagrał dzisiaj dobrze. Bramki padły po fantastycznych strzałach z 25 metrów, nie mógł im zapobiec. Zagrał dwa mecze na początku rundy, później leczył kontuzję, zagrał w rezerwach. Jesteśmy zadowoleni z jego występu.

Dlaczego nie zagrał Dossa Junior? Jest kontuzjowany.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.