fot. Legionisci.com
REKLAMA

W czerwcu nabór do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa organizuje kolejny nabór do Akademii Piłkarskiej. Chłopcy urodzeni w latach 2001-2008 mogą zaprezentować swoje umiejętności już 8 czerwca na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej 3.

Ubiegłoroczny wrześniowy nabór do Akademii przyciągnął prawie 2 tysiące chętnych, co było rekordem w historii klubu. Mimo tłumów, które przybyły na Łazienkowską, testy umiejętności chłopców przebiegały bardzo sprawnie. Czas umilały dzieciom również liczne atrakcje przygotowane przez nasz Klub. Uczestnicy naboru mogli zwiedzić stadion i Muzeum Legii, czy też jako jedni z pierwszych sprawdzić się w grze FIFA 14.

Atrakcji nie zabraknie także podczas najbliższego naboru To jedyna możliwość dołączenia do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Nabory odbywają się one tylko trzy razy w roku, dlatego warto nie zmarnować swojej szansy. Już teraz można się rejestrować.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie akademia.legia.com.

fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
hehe - 19.05.2014 / 20:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a gdzie rocznik 93?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.