fot. Legionisci.com

W czerwcu nabór do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa organizuje kolejny nabór do Akademii Piłkarskiej. Chłopcy urodzeni w latach 2001-2008 mogą zaprezentować swoje umiejętności już 8 czerwca na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej 3.

Ubiegłoroczny wrześniowy nabór do Akademii przyciągnął prawie 2 tysiące chętnych, co było rekordem w historii klubu. Mimo tłumów, które przybyły na Łazienkowską, testy umiejętności chłopców przebiegały bardzo sprawnie. Czas umilały dzieciom również liczne atrakcje przygotowane przez nasz Klub. Uczestnicy naboru mogli zwiedzić stadion i Muzeum Legii, czy też jako jedni z pierwszych sprawdzić się w grze FIFA 14.

Atrakcji nie zabraknie także podczas najbliższego naboru To jedyna możliwość dołączenia do Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Nabory odbywają się one tylko trzy razy w roku, dlatego warto nie zmarnować swojej szansy. Już teraz można się rejestrować.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie akademia.legia.com.

fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.