Wiktor Bołba i Robert Piątek - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Warszawskie Targi Książki - okazja dla łowców autografów

Woytek, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W najbliższy weekend na Stadionie Narodowym odbędą się Warszawskie Targi Książki. W sobotę od godziny 10 do 12 będzie okazja do zdobycia podpisu Wiktora Bołby na książce "Deyna. Geniusz futbolu, książę nocy". Czytelnicy będą mogli spotkać kustosza muzeum Legii na stanowisku wydawnictwa The Facto (11/H). Tego samego dnia będzie szansa na zdobycie autografu Lucjana Brychczego!

DEYNA.
GENIUSZ FUTBOLU,
KSIĄŻĘ NOCY


32 PLN
(miękka oprawa)
Również w sobotę o godzinie 16:30 na stanowisku 36/D3 odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Szamotulskim i Krzysztofem Stanowskim, autorami świetnej książki "SZAMO"(recenzja). Właśnie teraz w naszej księgarni możecie nabyć tę pozycję w promocyjnej cenie 30 zł!Zaraz po powyższym spotkaniu o godzinie 17:30 w tym samym miejscu Grzegorz Kalinowski i Wiktor Bołba będą odpowiadali na pytania dotyczące książki "KICI", a podpisywał ją będzie sam Lucjan Brychczy. U nas książka o Lucjanie Brychczym do nabycia w promocyjnej cenie 35 zł.


Więcej legijnych wydawnictw i ich recenzje znajdziecie w Bibliotece legionisty:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Onys - 21.05.2014 12:34:43, *.dynamic.chello.pl

Szkoda,że Pana Lucjana Brychczego nie będzie bo taki autograf byłby bezcenny.

ding - 21.05.2014 12:39:35, *.internetdsl.tpnet.pl

na Targach będzie też Lucjan Brychczy! :-D

Onys - 21.05.2014 18:24:21, *.dynamic.chello.pl

Albo wcześniej nie było napisane albo nie zauważyłem.

Redakcja (LL!): nie było :)

Ciapek - 21.05.2014 21:50:43, *.152

Czy wiadomo w jakich godzinach i przy jakim stoisku będzie Pan Lucjan? Pytam ponieważ książka o nim (skądinąd genialna) nie była wydana przez THE FACTO.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.