Aleksander Jagiełło - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Trzy minuty Jagiełły

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po ponad dwóch miesiącach na boiskach ekstraklasy pojawił się Aleksander Jagiełło. Wypożyczony z Legii zawodnik wszedł na murawę w ostatnich minutach meczu Zawisza - Lechia. Ekstraklasa oddala się od Mateusza Długołęckiego i spółki - Dolcan Ząbki doznał kolejnej porażki. Szansę na awans ma jeszcze Mateusz Cichocki, który jest wypożyczony do Arki Gdynia.

Ekstraklasa:
Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) - od 87. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Patryk Mikita (Widzew Łódź) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Koroną Kielce z powodu kontuzji

I liga:
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Kolejarzem Stróże
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Okocimskim Brzesko
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - od 54. minuty w przegranym 1-2 meczu z Kolejarzem Stróże
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Kolejarzem Stróże

II liga:
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Radomiakiem Radom
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - od 81. minuty w przegranym 1-3 meczu z Radomiakiem Radom
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - od 75. minuty w przegranym 1-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał przegranym 1-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - od 63. minuty w przegranym 1-3 meczu z Rakowem Częstochowa
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w wygranym 4-1 meczu z Motorem Lublin
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - do 75. minuty w wygranym 4-1 meczu z Motorem Lublin
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z UKP Zielona Góra
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - od 78. minuty w przegranym 1-2 meczu z Wigrami Suwałki
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Siedlce

III liga:
Łukasz Bogusławski (Widzew II Łódź) - nie grał w przegranym 1-2 meczu przeciwko rezerwom Legii
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - od 83. minuty w wygranym 2-0 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki

IV liga:
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Drukarzem Warszawa